P1330-472K
API DelevanAPI Delevan
P1330-472K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330-472K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 1.33A 125 MOHM
  • správa
Špecifikácie P1330-472K
Číslo dielu P1330-472K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 4.7UH 1.33A 125 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 67883 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ostatné mená DN3268TR
P1330-472K TR 500
P1330472K
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 4.7µH
Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 4.7µH Unshielded Inductor 1.33A 125 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 125 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.33A Aktuálny - Sýtosť 720mA