P1330-332J
API DelevanAPI Delevan
P1330-332J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 1.46A 108 MOHM
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie P1330-332J
Číslo dielu P1330-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 1.46A 108 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 68086 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
tienenie Unshielded séria P1330
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P1330-332J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 1.46A 108 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 108 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.46A
Aktuálny - Sýtosť 840mA