MILS1812R-821K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MILS1812R-821K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 614MA 530 MOHM
listoch: MILS1812R-821K.pdf
  • správa
Špecifikácie MILS1812R-821K
Číslo dielu MILS1812R-821K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 614MA 530 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29225 pcs Dátový hárok MILS1812R-821K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria MILS1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená MILS1812R-821K TR 500
MILS1812R-821K-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 155MHz Detailný popis 820nH Shielded Inductor 614mA 530 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 530 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 614mA