MILP1812-272K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MILP1812-272K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 800MA 288 MOHM
listoch: MILP1812-272K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MILP1812-272K
Číslo dielu MILP1812-272K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.7UH 800MA 288 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 36950 pcs Dátový hárok MILP1812-272K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Unshielded séria MILP1812
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená MILP1812-272K TR 500
MILP1812-272K-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 2.7µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.7µH Unshielded Inductor 800mA 288 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 288 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 800mA
Aktuálny - Sýtosť 1.513A