M1331-821K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M1331-821K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
listoch: M1331-821K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie M1331-821K
Číslo dielu M1331-821K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13115 pcs Dátový hárok M1331-821K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
tienenie Shielded séria M1331
hodnotenie - Q @ Freq 38 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená M1331-821K TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 165MHz Detailný popis 820nH Shielded Inductor 405mA 270 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 270 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 405mA
Aktuálny - Sýtosť 405mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
M1331-823K
M1331-823K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Skladom: 12835 pcs
Stiahnuť ▼: M1331-823K.pdf
RFQ
M13310 SL001
M13310 SL001
výrobcovia: Alpha Wire
popis: CABLE 10COND 22AWG SLATE 1000'
Skladom: 214 pcs
Stiahnuť ▼: M13310 SL001.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM