M1331-332K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M1331-332K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM
listoch: M1331-332K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie M1331-332K
Číslo dielu M1331-332K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13706 pcs Dátový hárok M1331-332K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
tienenie Shielded séria M1331
hodnotenie - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená M1331-332K TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 80MHz Detailný popis 3.3µH Shielded Inductor 185mA 1.3 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 185mA
Aktuálny - Sýtosť 185mA