HF1008R-560K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-560K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008R-560K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM
listoch: HF1008R-560K.pdf
  • správa
Špecifikácie HF1008R-560K
Číslo dielu HF1008R-560K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63971 pcs Dátový hárok HF1008R-560K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria HF1008R
hodnotenie - Q @ Freq 20 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená HF1008R-560K TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Non-Magnetic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 56nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.2GHz Detailný popis 56nH Unshielded Inductor 570mA 370 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 370 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 570mA