HF1008R-272K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-272K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008R-272K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 285MA 1.8 OHM
listoch: HF1008R-272K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie HF1008R-272K
Číslo dielu HF1008R-272K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.7UH 285MA 1.8 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66739 pcs Dátový hárok HF1008R-272K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria HF1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená HF1008R-272K TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 2.7µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 110MHz Detailný popis 2.7µH Unshielded Inductor 285mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 285mA