HF1008R-222H
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-222H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008R-222H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 300MA 1.65 OHM
listoch: HF1008R-222H.pdf
  • správa
Špecifikácie HF1008R-222H
Číslo dielu HF1008R-222H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2UH 300MA 1.65 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28989 pcs Dátový hárok HF1008R-222H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria HF1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená HF1008R-222H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 120MHz Detailný popis 2.2µH Unshielded Inductor 300mA 1.65 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.65 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 300mA