HF1008R-151J
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-151J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008R-151J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150NH 395MA 950 MOHM
listoch: HF1008R-151J.pdf
  • správa
Špecifikácie HF1008R-151J
Číslo dielu HF1008R-151J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150NH 395MA 950 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45722 pcs Dátový hárok HF1008R-151J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria HF1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená HF1008R-151J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 150nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 800MHz Detailný popis 150nH Unshielded Inductor 395mA 950 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 950 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 395mA