HF1008R-121F
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-121F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008R-121F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120NH 405MA 910 MOHM
listoch: HF1008R-121F.pdf
  • správa
Špecifikácie HF1008R-121F
Číslo dielu HF1008R-121F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 120NH 405MA 910 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17304 pcs Dátový hárok HF1008R-121F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria HF1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená HF1008R-121F TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 120nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 850MHz Detailný popis 120nH Unshielded Inductor 405mA 910 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 910 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 405mA