HF1008-270J
API DelevanAPI Delevan
HF1008-270J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008-270J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27NH 930MA 140 MOHM
listoch: HF1008-270J.pdf
  • správa
Špecifikácie HF1008-270J
Číslo dielu HF1008-270J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27NH 930MA 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 38657 pcs Dátový hárok HF1008-270J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria HF1008
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená HF1008-270J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Non-Magnetic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 27nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.8GHz Detailný popis 27nH Unshielded Inductor 930mA 140 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 140 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 930mA