HF1008-181J
API DelevanAPI Delevan
HF1008-181J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008-181J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180NH 375MA 1.05 OHM
listoch: HF1008-181J.pdf
  • správa
Špecifikácie HF1008-181J
Číslo dielu HF1008-181J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180NH 375MA 1.05 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 49174 pcs Dátový hárok HF1008-181J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria HF1008
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená HF1008-181J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 180nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 700MHz Detailný popis 180nH Unshielded Inductor 375mA 1.05 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.05 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 375mA