ER1641-822KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-822KS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-822KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1641-822KS
Číslo dielu ER1641-822KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 27425 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Unshielded séria Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1134-1017
1134-1017-2-MIL
1134-1017-MIL
ER1641-822KS-250 TR
ER1641822KS
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 50MHz Detailný popis 8.2µH Unshielded Inductor 245mA 1.32 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 1.32 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 245mA