ER1641-684JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-684JP
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1641-684JP
Číslo dielu ER1641-684JP Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10649 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-684JP 2500 TR
ER1641-684JP-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 680µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.5MHz Detailný popis 680µH Shielded Molded Inductor 80mA 11.8 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 11.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 80mA