ER1641-682KP
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-682KP
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 280MA 1.02 OHM
  • správa
Špecifikácie ER1641-682KP
Číslo dielu ER1641-682KP Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 6.8UH 280MA 1.02 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 26226 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-682KP 2500 TR
ER1641-682KP-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 55MHz Detailný popis 6.8µH Shielded Molded Inductor 280mA 1.02 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 1.02 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 280mA