ER1641-681KP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-681KP
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 420MA 450 MOHM
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1641-681KP
Číslo dielu ER1641-681KP Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 420MA 450 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 30153 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 42 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-681KP 2500 TR
ER1641-681KP-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 190MHz Detailný popis 680nH Shielded Molded Inductor 420mA 450 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 450 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 420mA