ER1641-332KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-332KS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-332KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 480MA 350 MOHM
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1641-332KS
Číslo dielu ER1641-332KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 480MA 350 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 20330 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Unshielded séria Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1134-1011
1134-1011-2-MIL
1134-1011-MIL
ER1641-332KS-250 TR
ER1641332KS
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 85MHz Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 480mA 350 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 350 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 480mA