ER1641-304JR
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-304JR
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 300UH 110MA 6.4 OHM TH
  • správa
Špecifikácie ER1641-304JR
Číslo dielu ER1641-304JR Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 300UH 110MA 6.4 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9470 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-304JR 2500 TR
ER1641-304JR-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 300µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 6.5MHz Detailný popis 300µH Shielded Molded Inductor 110mA 6.4 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 6.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 110mA