ER1641-274KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-274KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 115MA 5.8 OHM TH
  • správa
Špecifikácie ER1641-274KS
Číslo dielu ER1641-274KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 270UH 115MA 5.8 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9629 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-274KS 2500 TR
ER1641-274KS-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 270µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 7MHz Detailný popis 270µH Shielded Molded Inductor 115mA 5.8 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 5.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 115mA