ER1641-273KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-273KS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-273KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 260MA 1.19 OHM TH
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1641-273KS
Číslo dielu ER1641-273KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27UH 260MA 1.19 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9178 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Unshielded séria Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1134-1158
1134-1158-2-MIL
1134-1158-MIL
ER1641-273KS-250 TR
ER1641273KS
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 27µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 38MHz Detailný popis 27µH Unshielded Inductor 260mA 1.19 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 1.19 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 260mA