ER1641-221KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-221KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 1.1A 67 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie ER1641-221KS
Číslo dielu ER1641-221KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220NH 1.1A 67 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 26231 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 49 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-221KS 2500 TR
ER1641-221KS-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 250MHz Detailný popis 220nH Shielded Molded Inductor 1.1A 67 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 67 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.1A