ER1641-184JM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-184JM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 135MA 4.4 OHM TH
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1641-184JM
Číslo dielu ER1641-184JM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 135MA 4.4 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9405 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-184JM 2500 TR
ER1641-184JM-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 180µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 8MHz Detailný popis 180µH Shielded Molded Inductor 135mA 4.4 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 4.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 135mA