ER1641-152KP
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-152KP
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 815MA 120 MOHM
  • správa
Špecifikácie ER1641-152KP
Číslo dielu ER1641-152KP Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.5UH 815MA 120 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 34253 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-152KP 2500 TR
ER1641-152KP-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 115MHz Detailný popis 1.5µH Shielded Molded Inductor 815mA 120 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 120 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 815mA