ER1537-40KP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1537-40KP
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1537-40KP
Číslo dielu ER1537-40KP Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 23757 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
tienenie Unshielded séria ER1537
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1537-40KP 2500 TR
ER1537-40KP-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 15µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 40MHz Detailný popis 15µH Unshielded Molded Inductor 240mA 1.4 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 1.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 240mA