ER1537-18KP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1537-18KP
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1537-18KP
Číslo dielu ER1537-18KP Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 23747 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
tienenie Unshielded séria ER1537
hodnotenie - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1537-18KP 2500 TR
ER1537-18KP-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.8µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 150MHz Detailný popis 1.8µH Unshielded Molded Inductor 525mA 650 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 650 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 525mA