ER1025-95JR
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1025-95JR
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie ER1025-95JR
Číslo dielu ER1025-95JR Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 32409 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria ER1025
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1025-95JR 3500 TR
ER1025-95JR-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 110nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 640MHz Detailný popis 110nH Unshielded Molded Inductor 1.27A 90 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 90 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.27A