ER1025-25JM
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1025-25JM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM
  • správa
Špecifikácie ER1025-25JM
Číslo dielu ER1025-25JM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 20591 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria ER1025
hodnotenie - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1025-25JM 3500 TR
ER1025-25JM-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.6µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 125MHz Detailný popis 1.6µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 300 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 455mA