ER1025-20KM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1025-20KM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1025-20KM
Číslo dielu ER1025-20KM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 41703 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria ER1025
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1025-20KM 3500 TR
ER1025-20KM-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 230MHz Detailný popis 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 1 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 385mA