DC1390R-564K
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC1390R-564K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560UH 4.37A 125 MOHM
listoch: DC1390R-564K.pdf
  • správa
Špecifikácie DC1390R-564K
Číslo dielu DC1390R-564K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 560UH 4.37A 125 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11927 pcs Dátový hárok DC1390R-564K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.480" Dia (37.60mm)
tienenie Unshielded séria DC1390R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená DC1390R-564K 100 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 560µH Výška - sedenie (Max) 1.064" (27.03mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 560µH Unshielded Inductor 4.37A 125 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 125 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 4.37A
Aktuálny - Sýtosť 5.69A