DC1050R-184K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC1050R-184K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 5.1A 72 MOHM TH
listoch: DC1050R-184K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DC1050R-184K
Číslo dielu DC1050R-184K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 5.1A 72 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21759 pcs Dátový hárok DC1050R-184K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.180" Dia (29.98mm)
tienenie Unshielded séria DC1050R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená DC1050R-184K 100 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 180µH Výška - sedenie (Max) 0.840" (21.34mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 180µH Unshielded Inductor 5.1A 72 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 72 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.1A
Aktuálny - Sýtosť 6.5A