CM9900R-824
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CM9900R-824
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu CMC 820UH 1.1A 2LN TH
listoch: CM9900R-824.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CM9900R-824
Číslo dielu CM9900R-824 Výrobca API Delevan
popis CMC 820UH 1.1A 2LN TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17927 pcs Dátový hárok CM9900R-824.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC -
Veľkosť / rozmer 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) séria CM9900R
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Vertical, 4 PC Pin Ostatné mená CM9900R-824 25 BULK
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukcia @ Frekvencia 820µH @ 1kHz Výška (Max) 0.669" (17.00mm)
Typ filtra - Vlastnosti -
Detailný popis 820µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 131 mOhm DC odpor (DCR) (Max) 131 mOhm
Aktuálne hodnotenie (Max) 1.1A schválenie -