CM6594-154
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CM6594-154
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu CMC 150UH 600MA 4LN SMD
listoch: CM6594-154.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie CM6594-154
Číslo dielu CM6594-154 Výrobca API Delevan
popis CMC 150UH 600MA 4LN SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7750 pcs Dátový hárok CM6594-154.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC -
Veľkosť / rozmer 0.395" L x 0.390" W (10.04mm x 9.91mm) séria CM6594
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Vertical, 8 Gull Wing Ostatné mená CM6594-154 600 TR
Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C Počet riadkov 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Indukcia @ Frekvencia 150µH @ 1kHz Výška (Max) 0.024" (0.60mm)
Typ filtra - Vlastnosti -
Detailný popis 150µH @ 1kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 600mA DCR 190 mOhm DC odpor (DCR) (Max) 190 mOhm
Aktuálne hodnotenie (Max) 600mA schválenie -