5500R-333J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5500R-333J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD
listoch: 5500R-333J.pdf
  • správa
Špecifikácie 5500R-333J
Číslo dielu 5500R-333J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18196 pcs Dátový hárok 5500R-333J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
tienenie Unshielded séria 5500R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5500R-333J 200 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 33µH Unshielded Inductor 5.96A 28 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 28 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.96A
Aktuálny - Sýtosť 3.04A
Súvisiace produkty
5500R-275K
5500R-275K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13 OHM
Skladom: 24747 pcs
Stiahnuť ▼: 5500R-275K.pdf
RFQ
5500R-335K
5500R-335K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 3.3MH 630MA 2.53 OHM
Skladom: 27076 pcs
Stiahnuť ▼: 5500R-335K.pdf
RFQ
5500R-334J
5500R-334J
popis: FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM
Stiahnuť ▼: 5500R-334J.pdf
5500R-334K
5500R-334K
Stiahnuť ▼: 5500R-334K.pdf
5500R-333K
5500R-333K
popis: FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: 5500R-333K.pdf
5500R-276K
5500R-276K
popis: FIXED IND 27MH 210MA 22.7 OHM
Stiahnuť ▼: 5500R-276K.pdf
5500R-274K
5500R-274K
popis: FIXED IND 270UH 2.1A 226 MOHM