5500R-223J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5500R-223J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
listoch: 5500R-223J.pdf
  • správa
Špecifikácie 5500R-223J
Číslo dielu 5500R-223J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19211 pcs Dátový hárok 5500R-223J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
tienenie Unshielded séria 5500R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5500R-223J 200 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 22µH Unshielded Inductor 6.43A 24 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 24 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.43A
Aktuálny - Sýtosť 3.65A
Súvisiace produkty
5500R-225K
5500R-225K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76 OHM
Skladom: 22571 pcs
Stiahnuť ▼: 5500R-225K.pdf
RFQ
5500R-186K
5500R-186K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 18MH 260MA 14.8 OHM
Skladom: 23648 pcs
Stiahnuť ▼: 5500R-186K.pdf
RFQ
5500R-184J
5500R-184J
popis: FIXED IND 180UH 2.57A 150 MOHM
Stiahnuť ▼: 5500R-184J.pdf
5500R-223K
5500R-223K
popis: FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD