5500-822J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5500-822J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
listoch: 5500-822J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 5500-822J
Číslo dielu 5500-822J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 22545 pcs Dátový hárok 5500-822J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
tienenie Unshielded séria 5500
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5500-822J 200 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Unshielded Inductor 8.74A 13 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 13 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 8.74A
Aktuálny - Sýtosť 6.52A
Súvisiace produkty
5500-823K
5500-823K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD
Skladom: 24118 pcs
Stiahnuť ▼: 5500-823K.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
Skladom: 24524 pcs
Stiahnuť ▼: 5500-822K.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 68MH 140MA 52.8 OHM
5500-684J
5500-684J
popis: FIXED IND 680UH 1.32A 570 MOHM
Stiahnuť ▼: 5500-684J.pdf
popis: FIXED IND 8.2MH 390MA 6.44 OHM
Stiahnuť ▼: 5500-825J.pdf
popis: FIXED IND 6.8MH 420MA 5.75 OHM
popis: FIXED IND 820UH 1.24A 643 MOHM