5500-103J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5500-103J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 7.88A 16 MOHM SMD
listoch: 5500-103J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 5500-103J
Číslo dielu 5500-103J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 7.88A 16 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 19935 pcs Dátový hárok 5500-103J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
tienenie Unshielded séria 5500
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5500-103J 200 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Unshielded Inductor 7.88A 16 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 16 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 7.88A
Aktuálny - Sýtosť 5.71A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
5500-103K
5500-103K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10UH 7.88A 16 MOHM SMD
Skladom: 28746 pcs
Stiahnuť ▼: 5500-103K.pdf
RFQ
výrobcovia: Preci-Dip
popis: PGA SOLDER TAIL
Skladom: 1895 pcs
Stiahnuť ▼: 550-80-381-18-101135.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: 5500-105K.pdf
výrobcovia: Preci-Dip
popis: PGA SOLDER TAIL
Stiahnuť ▼: 550-80-361-18-101135.pdf
5500-105J
5500-105J
Stiahnuť ▼: 5500-105J.pdf
popis: FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 5500-106J.pdf
popis: FIXED IND 100UH 3.44A 84 MOHM
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety