5022R-824G
API DelevanAPI Delevan
5022R-824G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022R-824G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 110MA 30 OHM SMD
listoch: 1.5022R-824G.pdf2.5022R-824G.pdf
  • správa
Špecifikácie 5022R-824G
Číslo dielu 5022R-824G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 110MA 30 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24395 pcs Dátový hárok 1.5022R-824G.pdf2.5022R-824G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 5022R
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5022R-824G 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.7MHz Detailný popis 820µH Unshielded Inductor 110mA 30 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 30 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 110mA