5022R-514H
API DelevanAPI Delevan
5022R-514H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022R-514H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
listoch: 1.5022R-514H.pdf2.5022R-514H.pdf
  • správa
Špecifikácie 5022R-514H
Číslo dielu 5022R-514H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43619 pcs Dátový hárok 1.5022R-514H.pdf2.5022R-514H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 5022R
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5022R-514H 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 510µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.7MHz Detailný popis 510µH Unshielded Inductor 139mA 18.8 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 18.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 139mA