5022R-332J
API DelevanAPI Delevan
5022R-332J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022R-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
listoch: 5022R-332J.pdf
  • správa
Špecifikácie 5022R-332J
Číslo dielu 5022R-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62605 pcs Dátový hárok 5022R-332J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 5022R
hodnotenie - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5022R-332J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 110MHz Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 430mA 2 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 430mA