5022R-163G
API DelevanAPI Delevan
5022R-163G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022R-163G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
listoch: 1.5022R-163G.pdf2.5022R-163G.pdf
  • správa
Špecifikácie 5022R-163G
Číslo dielu 5022R-163G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26361 pcs Dátový hárok 1.5022R-163G.pdf2.5022R-163G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 5022R
hodnotenie - Q @ Freq 70 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5022R-163G 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 16µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 38MHz Detailný popis 16µH Unshielded Inductor 420mA 1.8 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 420mA