5022-823J
API DelevanAPI Delevan
5022-823J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022-823J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
listoch: 5022-823J.pdf
  • správa
Špecifikácie 5022-823J
Číslo dielu 5022-823J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 54977 pcs Dátový hárok 5022-823J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
tienenie Unshielded séria 5022
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 5022-823J TR 800
DN2306TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz indukčnosť 82µH
Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 10.3MHz
Detailný popis 82µH Unshielded Inductor 295mA 3.9 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 3.9 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 295mA Aktuálny - Sýtosť -
Súvisiace produkty
5022-911F
5022-911F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 910NH 1.24A 240 MOHM
Skladom: 20039 pcs
Stiahnuť ▼: 5022-911F.pdf
RFQ
5022-824H
5022-824H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820UH 110MA 30 OHM SMD
Skladom: 43264 pcs
Stiahnuť ▼: 5022-824H.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 5022-823F.pdf
popis: FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM
Stiahnuť ▼: 5022-822H.pdf
5022-823G
5022-823G
Stiahnuť ▼: 5022-823G.pdf
5022-824J
5022-824J
Stiahnuť ▼: 5022-824J.pdf
Stiahnuť ▼: 5022-911G.pdf
Stiahnuť ▼: 5022-822J.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety