5022-621J
API DelevanAPI Delevan
5022-621J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022-621J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
listoch: 5022-621J.pdf
  • správa
Špecifikácie 5022-621J
Číslo dielu 5022-621J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 62810 pcs Dátový hárok 5022-621J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
tienenie Unshielded séria 5022
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 5022-621J TR 800
DN2255TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Phenolic
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 620nH
Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 260MHz
Detailný popis 620nH Unshielded Inductor 1.615A 140 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 140 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.615A Aktuálny - Sýtosť -
Súvisiace produkty
5022-564G
5022-564G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Skladom: 25782 pcs
Stiahnuť ▼: 5022-564G.pdf
RFQ
5022-622J
5022-622J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
Skladom: 54626 pcs
Stiahnuť ▼: 5022-622J.pdf
RFQ
5022-621F
5022-621F
popis: FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
Stiahnuť ▼: 5022-621F.pdf
Stiahnuť ▼: 5022-622G.pdf
popis: FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
Stiahnuť ▼: 5022-623F.pdf
5022-621H
5022-621H
Stiahnuť ▼: 5022-621H.pdf
Stiahnuť ▼: 5022-564H.pdf
Stiahnuť ▼: 5022-564J.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety