5022-514H
API DelevanAPI Delevan
5022-514H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022-514H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
listoch: 1.5022-514H.pdf2.5022-514H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie 5022-514H
Číslo dielu 5022-514H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 44382 pcs Dátový hárok 1.5022-514H.pdf2.5022-514H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 5022
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5022-514H 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 510µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.7MHz Detailný popis 510µH Unshielded Inductor 139mA 18.8 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 18.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 139mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
5022-513H
5022-513H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Skladom: 36750 pcs
Stiahnuť ▼: 5022-513H.pdf
RFQ
5022-562F
5022-562F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Skladom: 18972 pcs
Stiahnuť ▼: 5022-562F.pdf
RFQ
5022-513G
5022-513G
Stiahnuť ▼: 5022-513G.pdf
popis: FIXED IND 560NH 1.645A 135 MOHM
Stiahnuť ▼: 5022-561G.pdf
Stiahnuť ▼: 5022-561F.pdf
5022-513J
5022-513J
Stiahnuť ▼: 5022-513J.pdf
Stiahnuť ▼: 5022-561H.pdf
popis: FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
Stiahnuť ▼: 5022-561J.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety