5022-122J
API DelevanAPI Delevan
5022-122J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022-122J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM
listoch: 5022-122J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie 5022-122J
Číslo dielu 5022-122J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 58755 pcs Dátový hárok 5022-122J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
tienenie Unshielded séria 5022
hodnotenie - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 5022-122J TR 800
DN2262TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Phenolic
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 1.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz
Detailný popis 1.2µH Unshielded Inductor 930mA 420 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 420 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 930mA Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
5022-123H
5022-123H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
Skladom: 42057 pcs
Stiahnuť ▼: 5022-123H.pdf
RFQ
5022-123G
5022-123G
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 24786 pcs
Stiahnuť ▼: 5022-123G.pdf
RFQ
5022-123F
5022-123F
Stiahnuť ▼: 5022-123F.pdf
popis: FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM
Stiahnuť ▼: 5022-122H.pdf
popis: FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM
Stiahnuť ▼: 5022-124F.pdf
5022-123J
5022-123J
Stiahnuť ▼: 5022-123J.pdf
popis: FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM
Stiahnuť ▼: 5022-114J.pdf
Stiahnuť ▼: 5022-114G.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety