4564-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4564-821J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH
listoch: 4564-821J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 4564-821J
Číslo dielu 4564-821J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 23428 pcs Dátový hárok 4564-821J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.340" Dia (8.64mm)
tienenie Unshielded séria 4564
hodnotenie - Q @ Freq 80 @ 796kHz
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 4564-821J 100 BULK Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 796kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.4MHz Detailný popis 820µH Unshielded Inductor 200mA 6 Ohm Max Radial
DC odpor (DCR) 6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 200mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CRIMPER, WIRE .033" F"
Skladom: 669 pcs
Stiahnuť ▼: 456400-6.pdf
RFQ
4564-562K
4564-562K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 5.6MH 50MA 18 OHM TH
Skladom: 81725 pcs
Stiahnuť ▼: 4564-562K.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH
Skladom: 70902 pcs
Stiahnuť ▼: 4564-821K.pdf
popis: FIXED IND 6.8MH 50MA 26 OHM TH
4564-822J
4564-822J
popis: FIXED IND 8.2MH 50MA 26 OHM TH
Stiahnuť ▼: 4564-822J.pdf
popis: TOOL WIRE CRIMPER .033 F
Skladom: 455 pcs
Stiahnuť ▼:
popis: FIXED IND 680UH 200MA 4 OHM TH
Stiahnuť ▼: 4564-682J.pdf
popis: CRIMPER WIRE .033 F
Skladom: 606 pcs
Stiahnuť ▼: 456400-2.pdf