4564-102J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4564-102J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
listoch: 4564-102J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 4564-102J
Číslo dielu 4564-102J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 29132 pcs Dátový hárok 4564-102J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.340" Dia (8.64mm)
tienenie Unshielded séria 4564
hodnotenie - Q @ Freq 90 @ 252kHz
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 4564-102J 100 BULK Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 252kHz
indukčnosť 1mH Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.3MHz Detailný popis 1mH Unshielded Inductor 150mA 6 Ohm Max Radial
DC odpor (DCR) 6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 150mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4564-121J
4564-121J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
Skladom: 25260 pcs
Stiahnuť ▼: 4564-121J.pdf
RFQ
4564-103K
4564-103K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
Skladom: 70559 pcs
Stiahnuť ▼: 4564-103K.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
Stiahnuť ▼: 4564-101J.pdf
popis: FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
Stiahnuť ▼: 4564-102K.pdf
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: TOOL HAND CRIMPER COAX SIDE
Skladom: 13 pcs
Stiahnuť ▼: 45639-2.pdf
popis: STRIPPER
Skladom: 172 pcs
Stiahnuť ▼:
45639
popis: STR ACT DAHT COAXICON
Skladom: 8 pcs
Stiahnuť ▼: 45639.pdf
45639
výrobcovia: Greenlee Communications
popis: BAG FULL KIT
Skladom: 524 pcs