4554R-121J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4554R-121J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
listoch: 4554R-121J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 4554R-121J
Číslo dielu 4554R-121J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23505 pcs Dátový hárok 4554R-121J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.340" Dia (8.64mm)
tienenie Unshielded séria 4554R
hodnotenie - Q @ Freq 20 @ 790kHz
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 4554R-121J 100 BULK Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 120µH Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.4MHz Detailný popis 120µH Unshielded Inductor 840mA 320 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 320 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 840mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4554R-102J
4554R-102J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
Skladom: 24876 pcs
Stiahnuť ▼: 4554R-102J.pdf
RFQ
4554R-150K
4554R-150K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 15UH 2.2A 65 MOHM TH
Skladom: 27647 pcs
Stiahnuť ▼: 4554R-150K.pdf
RFQ
4554R-180K
4554R-180K
popis: FIXED IND 18UH 2A 85 MOHM TH
Stiahnuť ▼: 4554R-180K.pdf
4554R-100K
4554R-100K
popis: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM TH
Stiahnuť ▼: 4554R-100K.pdf
4554R-101K
4554R-101K
popis: FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Stiahnuť ▼: 4554R-101K.pdf
4554R-120K
4554R-120K
popis: FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
Stiahnuť ▼: 4554R-120K.pdf
4554R-151K
4554R-151K
popis: FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
Stiahnuť ▼: 4554R-151K.pdf
4554R-151J
4554R-151J
Stiahnuť ▼: 4554R-151J.pdf
4554R-101J
4554R-101J
Stiahnuť ▼: 4554R-101J.pdf
4554R-102K
4554R-102K
Stiahnuť ▼: 4554R-102K.pdf
4554R-121K
4554R-121K
popis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Stiahnuť ▼: 4554R-121K.pdf
4554R-181J
4554R-181J
popis: FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Stiahnuť ▼: 4554R-181J.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety