4379R-332KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4379R-332KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 330MA 460 MOHM
listoch: 4379R-332KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 4379R-332KS
Číslo dielu 4379R-332KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 330MA 460 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10094 pcs Dátový hárok 4379R-332KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Shielded séria 4379R
hodnotenie - Q @ Freq 100 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 4379R-332KS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 80MHz Detailný popis 3.3µH Shielded Inductor 330mA 460 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 460 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 330mA