4379R-181JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4379R-181JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD
listoch: 4379R-181JS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie 4379R-181JS
Číslo dielu 4379R-181JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8256 pcs Dátový hárok 4379R-181JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Shielded séria 4379R
hodnotenie - Q @ Freq 79 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 4379R-181JS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 180nH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 460MHz Detailný popis 180nH Shielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 40 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1A